ZFXiSwap2

0
1958

Any symbol Bid, LastDayDiff(% or pip), Spread, Swap, Hi-Lo Today, Hi-Lo Week, Hi-Lo Mounth view to separate window.

The symbols must be included in the list.

 

MT4 Treguesi Shkarko – Udhëzime

ZFXiSwap2 is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

ZFXiSwap2 provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install ZFXiSwap2.mq4?

 • Download ZFXiSwap2.mq4
 • Copy ZFXiSwap2.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on ZFXiSwap2.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator ZFXiSwap2.mq4 is available on your Chart

How to remove ZFXiSwap2.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Treguesit MT4 Download poshtë:

ZFXiSwap2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here