Yet another MA Angle counting

0
2447

An alternative version for counting MA Angle. Assisted by ATR. May exceed 90 and -90 degree.

 

MT4 Treguesi Shkarko – Udhëzime

Yet another MA Angle counting is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Yet another MA Angle counting provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Yet another MA Angle counting.mq4?

 • Download Yet another MA Angle counting.mq4
 • Copy Yet another MA Angle counting.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Yet another MA Angle counting.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Yet another MA Angle counting.mq4 is available on your Chart

How to remove Yet another MA Angle counting.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Treguesit MT4 Download poshtë:

Yet another MA Angle counting

sasdasdasdasd
Previous articleGG-RiverFlow
Next articleGG-RSI-CCI

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here