e premte, dhjetor 1, 2023
sasdasdasdasd

T3MAopt

Author: Nick Bilak

Indicator T3 MAopt.

 

MT4 Treguesi Shkarko – Udhëzime

[post-titull] është një Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

[post-titull] ofron një mundësi për të zbuluar veçori dhe modele të ndryshme në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si të instaloni [post-titull].mq4?

 • Shkarko [post-titull].mq4
 • Kopjo [post-titull].mq4 në direktorinë tuaj Metatrader / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Klikoni me të djathtën mbi [post-titull].mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Treguesi [post-titull].mq4 është i disponueshëm në grafikun tuaj

Si të hiqni [post-titull].mq4 nga Metatrader-i juaj 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Treguesit MT4 Download poshtë:

T3MAopt

Artikulli i mëparshëmSuperSR 6
Artikulli tjetërPrevDayAndFloatingPivot
ARTIKUJ TEL LIDHUR

LANI NJ RE PPLRGJIGJE

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Reklamim -

Më popullorja

MarketHoursShade V01

Pleqtë Zone Safe

Pivot ditor

Komentet e fundit