PrevDayAndFloatingPivot

0
7385

Author: mbkennel

Indicator PrevDay And Floating Pivot.

 

MT4 Treguesi Shkarko – Udhëzime

PrevDayAndFloatingPivot is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

PrevDayAndFloatingPivot provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install PrevDayAndFloatingPivot.mq4?

 • Download PrevDayAndFloatingPivot.mq4
 • Copy PrevDayAndFloatingPivot.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on PrevDayAndFloatingPivot.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator PrevDayAndFloatingPivot.mq4 is available on your Chart

How to remove PrevDayAndFloatingPivot.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Treguesit MT4 Download poshtë:

PrevDayAndFloatingPivot

sasdasdasdasd
Artikulli i mëparshëmT3MAopt
Artikulli tjetërRD.Combo

LANI NJ RE PPLRGJIGJE

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu