Tuesday, November 30, 2021
sasdasdasdasd
shtëpiTreguesit MT4Pleqtë Zone Safe

Pleqtë Zone Safe

Author: Cubesteak

Elders Safe Zone indicator.

 

MT4 Treguesi Shkarko – Udhëzime

[post-title] is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

[post-title] provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install [post-title].mq4?

 • Download [post-title].mq4
 • Copy [post-title].mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on [post-title].mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator [post-title].mq4 is available on your Chart

How to remove [post-title].mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Treguesit MT4 Download poshtë:

Pleqtë Zone Safe

Artikulli i mëparshëmPivot ditor
Artikulli tjetërMarketHoursShade V01
ARTIKUJ TEL LIDHUR

LANI NJ RE PPLRGJIGJE

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

MarketHoursShade V01

Pleqtë Zone Safe

Pivot ditor

Recent Comments