Pivot ditor

0
12291

Free forex software for trader

Daily Pivot Forex MT4 Indicator is a support & resistance forex indicators. It is good for scalping and day trading traders.

 

MT4 Treguesi Shkarko – Udhëzime

Daily Pivot is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Daily Pivot provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Daily Pivot.mq4?

 • Download Daily Pivot.mq4
 • Copy Daily Pivot.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Daily Pivot.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Daily Pivot.mq4 is available on your Chart

How to remove Daily Pivot.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Treguesit MT4 Download poshtë:

Pivot ditor

sasdasdasdasd
Artikulli i mëparshëmKrijuar nga Ronald përfituesve
Artikulli tjetërPleqtë Zone Safe

LANI NJ RE PPLRGJIGJE

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu