Krijuar nga Ronald përfituesve

0
8567

Author: Ronald Verwer / ROVERCOM

Indicator Created by Ronald Verwer.

 

MT4 Treguesi Shkarko – Udhëzime

Created by Ronald Verwer is a Metatrader 4 (MT4) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Created by Ronald Verwer provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Created by Ronald Verwer.mq4?

 • Download Created by Ronald Verwer.mq4
 • Copy Created by Ronald Verwer.mq4 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose restart Metatrader Klientin tuaj
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click on Created by Ronald Verwer.mq4
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Created by Ronald Verwer.mq4 is available on your Chart

How to remove Created by Ronald Verwer.mq4 from your Metatrader 4 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Treguesit MT4 Download poshtë:

Krijuar nga Ronald përfituesve

sasdasdasdasd
Artikulli i mëparshëmRenko v1
Artikulli tjetërPivot ditor

LANI NJ RE PPLRGJIGJE

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu